4 sene önce
4 sene önce

Devlet Tiyatroları İŞKUR’dan Güvenlikçi, Şoför ve 7 Unvanda Alım Yapıyor.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden kamu görevlisi alımı yapacak. Başvurular başladı. 7 farklı unvanda işçi, personel ve memur alımı başvurularında istenilen şartlar belli oldu.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamu kurumu alım ilanlarına başvurular devam ederken, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü açıkladığı çok sayıda ilanda Güvenlik Görevlisi, Aşçı, Şoför, Telefon Santral Operatörü, temizlik Görevlisi, Yer Gösterici, Kapıcı-Kaloriferci kadroları için alımlar gerçekleştirecek. Bu kadrolardaki alım yapılacak olan personel sayısı 52 olarak açıklandı.

Devlet Tiyatroları alımları başvuruları

İŞKUR üzerinden yapılacak alımlara başvurular için iki yöntem bulunuyor. İlk yöntemde işkur illerde ve ilçelerde bulunan işkur hizmet noktaları aracılığı ile başvuru yapmak, diğer bir yöntem ise işkur e-şube girişi yaparak bu alımlara başvuru yapmak mümkün olmaktadır. İlanlara erişmek için işkur ilan arama sayfasından “DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ” yazarak aramaları gerekli olacak

Başvuru şartları;

Başvurular için kadroya göre bazı özel şartlar aranacak Güvenlik görevlisi alımlarında silahlı yada silahsız özel güvenlik sertifikası olmayan adaylar başvuru yapamayacak. Açık iş ilan sayısının dört kadı kadar aday asil ve yedek liste olarak belirlenecek. Eğitim düzeyinde en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.

Şoför kadrosundaki alımlarda D sınıfı ehliyet yada 2016 yılı öncesinde E sınıfı ehliyeti olmak src2 belgesi src4 belgesi psiko teknik belgesi istenilecek

MemurNews

Paylaşın