6 sene önce
6 sene önce

10 Aralık Halkbank Sınav Sonuçları Duyurusu Ne Zaman?

10 Aralık Halkank sınav sonuçları henüz açıklanmadı. 14 ilde yapılan bankacı adayların girdiği sınav bugün sona erdi. 180 dakika süren yazılı halkbank sınav soruları açıklanmazken, yazılı sınav sorularına itiraz için son gün 13 aralıkta bitecek. halkbank servis görevlisi memuru alımları sonuçları ne zaman açıklanacak belli oldu mu?

Halkank servis görevlisi sonuçları

1295 kişinin alınacağı halkbank sınavından 40 genel kültür genel yetenek testi ile 40 yabancı dil ve alan bilgisi sorusu soruldu. sınav yorumlarını yorumlara yazabilirsiniz. İstanbul üniversitesi tarafından yapılan sınava itirazlar internet sitesi üzerinden yapılabilecek. müfettiş yardımcısı ile iç kontrolör yardımcısı alımlarında toplam 70 kişi alınacak. servis görevlisi 1000 kişi müfettiş yardımcısı iç kontrolör yardımcısı le uzman yardımcıları da alınacak. Sınavdan yeterli puanı alan bankacı adayları daha sonra mülakat sınavına girecek. servis görevlisi ne kadar maaş alır diye merak eden adaylar yazılısı sınavdan geçtikten sonra mülakat sınavında da ter dökecekler. Diğer adaylar içinde mülakat sınavlarından başarılı bir şekilde geçmeleri gerekli olacak.

Halkbank Servis görevlisi alımlarında  sonuçları ne zaman açıklanacağı konusunda henüz İstanbul üniversitesi ve Halkbank yetkilileri tarafından bir açıklama yapılmadı.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • Asker

    11 Aralık 2017 - 00:15

    Halkbank sınav sonuçları ne zaman açıklanacak