7 sene önce
7 sene önce

Gazi Üniversitesi 103 Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruya göre Üniversitesinin ilgili birimlerinde görev yapmak üzere 103 sözleşmeli personel alınacak. Alınacak olan sözleşmeli personeller hangi bölümlerde görev yapacak.

657 sayılı DMK’nın 4. Maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilecek olan yeni personellerin, sözleşmeli personel çalıştırılmasına dair esaslar uyarında görev yapacaklar.

Hangi Unvanlarda personel alınacak

Hemşire 77, Sağlık teknikeri 10, Biyolog 3, laborant 2, Diğer sağlık personelleri 4, Röntgen teknisyeni 1, Psikolog 3, Diyetisyen 3 olmak üzere toplamda 103 personel alınacak.

Gazi üniversitesi alım şartları neler?

T.C. vatandaşı olmak kamu haklarından mahrum olmayan, adli sicil kaydı temiz olmak, askerlik durumları ertelenmiş bitirmiş olmak ve herhangi bir ilgisi bulunmamak. Lise mezunları için KPSS P94’ten Ön lisans P93, Lise mezunları için ise P3 puan türlerinden yeterli puan almak.

Başvuru yeri

Adaylar başvuru için 26 mayıs ile 13 haziran tarihleri arasından Gazi Üniversitesi rektörlüğü personel dairesine şahsen yapmaları gerekmektedir. Alınacak olan personelin maaşları sermayeden ödenecektir.

Paylaşın