4 sene önce
4 sene önce

Hava Limanına Lise Mezunu 30 Özel Güvenlik Görevlisi Alınacak!

İstanbul Yeni Havalimanına eğitim düzeyinde en az lise mezunu 30 güvenlik görevlisi alınacak. Başvurular başladı. 2019 yılında açılışı yapılan ve Atatürk Havalimanından uçuşların İstanbul Havalimanı üzerinden yapılmaya başlandığı dünyanın en büyük hava yolu işletmesinde personel alımları sürüyor.

İşletmesi İga Havalimanı tarafından gerçekleştirilen havalimanında özel güvenlik görevlisi kadrosundaki alımlarda başvuru şartları belli oldu.

ÖGG Başvuru Şartları;

Aday İŞKUR işbaşı eğitim programı ile görevlendirilecekler. Erkek ya da kadın adaylar ÖGG başvurusu yapabilecek. Başvuru yapabilmeleri in 5188 sayılı ögg güvenlik kimlik kartına sahip olmaları istenilecek. Yaş şartında en fazla 35 yaşını geçmemiş olmaları gerekli olacak. Fiziki şartlarda erkek adayların 1.70 kadın adayların 1.60 cm’den fazla olması boy ile kilo arasında orantı olması gerekiyor. Eğitim şartlarında lise mezunu olmak gerekli olacak. Çalışma şartlarında vardiyalı çalışma esaslarına uygun olmak, vardiyalı olarak günde 7,5 saat çalışmak istenilecek. İstanbul ilinde esenyurt, Büyükçekmece, Beylük düzü, Gaziosmanpaşa, Hadımköy, Esenler, Bağlıca Küçükçekmecek, Bayrampaşa ilçelerine servis bulunduğu belirtiliyor. İlana başvurular için son gün 16 Ağustos tarihi ilan numarası 00005074288 olarak açıklandı.

Başvuru için işkur e-şube portalına giriş yapmak ve yukarıdaki ilan numarası ile arama yapmak gerekli olacak.

MemurNews

Paylaşın