5 sene önce
5 sene önce

Kamuya İŞKUR Üzerinden KPSS’siz Güvenlik Personeli Alımı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden TÜBİTAK’a silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacak.  Başvuru yapacak adaylardan istenilen şartlar belli oldu.

Kamu ve özel sektörde güvenlik görevlisi kadrosunda pek çok alım yapılıyor. Silahlı güvenlik sertifikasına sahip adaylar için silahlı güvenlik görevlisi istihdamlarından bir tanesi de TÜBİTAK’a gerçekleştirilecek. Başvurular ne zaman son? Başvuru şartları neler?

Tübitak güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları;

T.C. vatandaşı olmaları, görevini yapmaya engel sağlık durumunun ve akıl hastalığı durumunun olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmak, vardiyalı çalışmaya uygun olmak gerekli olacak. Ankara ilinde ikamet ediyor olmak istenilecek. Başvuru yapan adaylar için 30 Temmuz tarihi ile 5 Ağustos tarihleri arsında istenilen belgeleri teslim etmeleri istenilecek. Başvurularda eğitim şartı en az önlisans mezunu olmak gerekecek.

İstenilen belgeler;

İş başvuru formu, diploma fotokopisi, öz geçmiş formu, silahlı özel güvenlik belgesi istenilecek. sağlık raporu ve terörle mücadelede yararlandığı belgesi,

Alımlar kura noter huzurunda kura ile olacak. Kura sonrası sözlü mülakat gerçekleştirilecek. Kura 9 ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Tübitak resmi internet sitesi üzerinden mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ilan edilecek.  Başvuru ilan numarası 00005076624 , İŞKUR’dan ilan numarası üzerinden arama yaparak ilan detaylarına erişebilirsiniz.

MemurNews

Paylaşın