6 sene önce
6 sene önce

İşkur Büro Personel Alım İlanları 2017

Çalışmak isteyen bir çok personelin istihdam edildiği ve Türkiye’nin personel ihtiyacını karşılamak için bir çok özel ve kamu kurumu tarafından tercih edilen iş bulma ve işçi bulma kurumu İş kur personel alım ilanı 2017 başvurularında büro personeli alımı yapmaya başladı. Hangi firma ne kadar büro personeli alımı yapacak İş kur başvuruları ne zaman başlayacak işte detaylar..

İş kur aracılığı ile büro personeli alımları yapılmaya devam ediyor. Büro personeli alımlarından farklı şirketlerde toplam 1500 personel istihdam edilecek.

Hangi firmalar büro personeli alacak?

Amerikan kültür derneği dil okullarında büro personeli ihtiyacının giderilmesi için başvurular devam ediyor.Türkiye sağlık turizm derneği büro personeli alacak. İstanbul’da bir çok rehabilitasyon merkezi de büro personeli alımı için ilan yayımladı.

İşkur büro personeli başvuruları şartları neler

İşkur ile başvuru yapmak isteyen adaylar için iş kurun resmi İnternet sitesi üzerinden ve işkurun şube müdürlüklerine giderek şahsen başvuru yapmak gerekmektedir.

İşkur büro personeli kaç kişi alınacak?

Birçok firmada farklı unvanlarda alım yapmaya devam ediyor Büro personeli alan firmaların personel sayısı ise 1500 civarında olamakta.

Paylaşın