5 sene önce
5 sene önce

THY Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği Programı ile Personel Alacak.

Türk Hava Yolları siber güvenlik ve bilgi güvenliği alanlarında personel ihtiyacını gidermek amacıyla eğitim programı fırsatı sunacak. THY İnsan Kaynaklarından yapılan açıklamada başvuru yapan adaylar ücretsiz eğitim alacaklar.

THY TK Cyber TaKe-Off programlarına başvuru yapmak isten adayların sahip olması gereken başvuru şartları belli oldu. Buna göre 01/01/1993 ve sonrası doğumlu olan adayların yüksek lisans öğrencileri için 01/01/1991 ve sonrası, yaş şartına sahip olmaları gerekiyor. 4 Yıllık lisans mezunu olan adaylar, Eylül 2018’de mezun olabilecek düzeyde bulunan adaylar veya en fazla 1 yıl iş tecrübesi bulunan adaylar başvuru yapabilecekler. Adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekiyor.

THY Siber Güvenlik Eğitimleri

TK Cyber TaKe-Off programında neler var? Siber güvenlik ve bilgi güvenliği eğimlerinin tamamlanmasının ardından personel ihtiyacının giderilmesi için başarı olan adaylar THY’de istihdam edilecekler. Program kapsamında bir çok sektör temsilcisi ile söyleşi imkanı bulunacak. Adaylara eğitimde Cyber Lab ortamında uygulama, ödüllü CTF yarışmaları imkanları sunulacak.

Başvurular şuan sona erdi. Yeni bir başvuru olduğunda MemurNews ziyaretçilerine bilgi vereceğiz.

Paylaşın