4 sene önce
4 sene önce

THY Pilot Alımı Başladı

Türk Hava Yolları yeni personel alımı için ilan yayımladı. THY kaç tane pilot alacak. THY pilot alımında başvuru şartları neler? THY pilot alımı başvurusu ne zaman?

Tecrübeli II. Pilot Adayları

Türk Hava yolları şirketi Avrupa’nın en prestijli kurumlarından bir tanesi olma özelliği ile istihdam ettiği personellerin ve başvuru yapacak olan personellerinden güzide kurumlarından bir tanesi olabilmek özelliğini taşıyor. THY 2. pilot ve kaptan pilot olarak çalışmak isteyen adaylar için ilan yayımladı. THY pilot alımlarında tecrübeli olan ve tecrübeli olmayan adaylar içinde duyuru yaptı.

Başvuru şartlar arasında aranan pilotların maaşları da sektör maaşlarından daha fazla olacak. Başvuru yapacak olan adayların Türkiye hava yolları resmi internet sitesinde yayımlanan ilanlara göre şartlarını taşıyanlar arasından yapılan mülakatlar ile yapılacak.

Türk Hava Yollarına yapılacak olan alımlar THY kariyer sitesi üzerinden alınacak. Part time alımlar ve pilot ile 2. pilot alımları için başvurular devam etmektedir.

Not: Türk Hava Yolları geçtiğimiz haftalarda rüya uçak olarak isimlendirilen uçakları teslim almaya başladı. THY kariyer portalı üzerinden 5 kategoride 11 açık pozisyonda başvuru alıyor. Bu alımlara erişmek için https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar adresi üzerinden erişebilirsiniz.

MemurNews

Paylaşın