6 sene önce
6 sene önce

Türk Eğitim Vakfı En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başladı

Personel alım ilanı yayımlayan Türkiye Eğitim Vakfı, en az lise mezunu olan adaylardan başvuru alacak. Kamuda ve özel sektörde yayımlanan bir çok ilan detaylarını adaylara ulaştırmaya devam ediyoruz. Türk eğitim Vakfı personel alımı yapacak. Başvurular ne zaman başlayacak? Hangi unvanlarda personel alımı olacak? Başvuru yapacak adayların eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları isteniliyor. Yaş şartı ve ikamet şartlarında ise adayların başvuru yapacakları unvanlarda farklılık gösteriyor Başvuru koşularına ilişkin detaylar;

BAŞVURU KOŞULLARI,

Kariyer ilan sitesi üzerinden alınan başvurularda 9 farklı unvan için alımlar gerçekleştirilecek. Kazanan adaylar Ankara, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Eskişehir ve Trabzon illerinde görev alacaklar. Başvuru alınan unvanlar ise şöyle; Hemşire, Öğretmen, İnşaat Mühendisi, Bağış kabul Sorumlusu, Şube Müdürü, Eğitim ve Burslar Grup Müdürü ve Yurt Müdürü alınacak. Ayrıca TEV  başvuru alınacak olan unvanlara yenisini eklemeye devam ediyor.

Hemşire 3 en az bir yıl tecrübe aranıyor. Üniversitelerin ilgili bölümündün mezun olmaları isteniliyor. 1 Öğretmen alımında ise tecrübeli yada tecrübesi bulunmayan adaylardan başvuru alınacak. Bağış  kabul sorumlusu için en az lise mezunu olmak yeterli olacak. Tecrübe  gerekmeyen bağış kabul sorumluları İstanbul’da Avrupa ve Asya yakasında bulunan şubelerde görev alacaklar. TEV yönetici alım ilanında ise en az 10 yıl tecrübeli olmaları, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve Eskişehir ilinde ikamet etmelere isteniliyor.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

TEV yönetici ve personel alımlarına başvurular elektronik ortamdan kariyer ilan siteleri üzerinden alınacak. Adayların başvuru yapacakları unvanlar için son başvuru tarihinden önce başvuru adımlarını tamamlamaları gerekiyor.

Paylaşın