7 sene önce
7 sene önce

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alacak

Bankacı olmak isteyenler için Türkiye’nin özel ve devlet bankaları tarafından yayımlanan duyurular gelmeye devem ediyor. Özel bankalardan bir tanesi olan Türkiye Finans Katılım Bankasında farklı unvanlarda personel alımı yapacak. Türkiye Finans Katılım  Bankası kaç kişi alacak? Hangi unvanlarda personel alımı ilanı yayımlandı. Başvurular ne zaman işte detaylar.

Hangi unvanlarda personel alımı var?

Bir çoğu yönetici kadrosu olmak üzere 12 farklı unvanda personel alımına giden bankanın personel ihtiyacı için daha çok İstanbul Avrupa ile Anadolu’da bulunan bankalarda görev alacak. Genel başvuru olarak alım yapan bakanın engelli kadrosundan yapacağı alım Türkiye’nin farklı illerinde görev yapacak.

Başvuru şartları

Bankacı olmak isteyen adayların daha önce bankacılık sektöründe çalışmış olmak şartı ile office programlarına hakim ve askerlikle ilişiği bulunmayanlar başvuruda bulunabilecek.

Başvuru tarihleri

Türkiye Finans bankası başvuru tarihleri ise belli oldu. Başvurular İnternet üzerinden alınacak ve başvuru tarihi ise 13 mayıs tarihinde başladı. Son bir tarih ise belirtilmedi.

Paylaşın