7 sene önce
7 sene önce

Ziraat Bankası 255 Personel Alım Şartları

Bankacı olmak isteyenlerin Türkiye’nin en köklü bankalarından Ziraat bankasının açacağı memur alım ilanlarına takip etmekteydi. Ziraat bankası memur alım ilanını yayımlandı. Ziraat bankası hangi unvanlarda bankacı alımı yapacak. Ziraat bankası kaç bankası alımı yapacak? işte detaylar..

Farklı unvanlarda çalıştırılmak üzere ziraat bankası personel alımı yapacak. Alınacak olan personellerin farklı unvanlarda olması ile toplamda 255 Bankacı alımı olacak.

Ziraat bankası Hangi illerde alım yapacak.

bankanın resmi İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğu alım ilanları ile İstanbul, Balıkesir, Bursa, Konya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Antalya illerinde görev yapmak üzere personeller alınacak Personellerin 40 tanesi mühendis, 50 tanesi avukat, 105 tanesi ise uzman olmak üzere alımlar gerçekleştirilecek.

Başvuru şartları 

başvuru yapmak isteyen adayların T.C vatandaşı olması gerekmekte ve 01/01/1987 yılından sonra doğumlu olanların 4 yıllık mezun olması askerlik ile herhangi bir ilişiğinin olmaması, TCK 53 madde de belirtilen haklarından mahrum olmaması gerekmektedir.

Başvuru tarihileri ne zaman 

Ziraat bankası başvurularının ne zaman başlayacağı da belli oldu. başvurular 5 haziran 2017 tarihinde başlayacak. Son başvuru tarihi ise 23 haziran 2017 tarihinde ise son bulacak. Ziraat bankası sınavı ise 6 ağustos 2017 tarihinde yapılacak.

Paylaşın