6 sene önce
6 sene önce

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Üniversitesinde görev yapmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Devlet Personel başkanlığının internet sitesi üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alımı ilanına göre başvuru şartları neler? Ankara Üniversitesine kaç tane sözleşmeli personel alınacak. Başvurular ne zaman başlayacak ve ne zaman bitecek?

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli personel alım şartları

Genel şartlar: 657 Sayılı kanun 48 maddesindeki genel şartları taşımak, KPSS sınavından B grubundan yeterli puanı almış olmak, emekli yada yaşlı aylığı almamak,

Aranan diğer nitelikler: Alınacak olan sözleşmeli personel sayısı 3 olarak belirlendi. Aranan şartlar arasında Veteriner Fakültesinden mezun olmak, 01-01-1982 yılında ve daha sonrası doğumlu olmak, 3 yıl veteriner cerrahi yada veteriner doğum ile jinekoloji alanında 3 yıl tecrübeli olduğunu belgelendirmek olarak belirtildi.

Ankara Üniversitesi 3 kişi sözleşmeli Veteriner Hekim alımında başvurular 8 ocak tarihinde başlıyor. Son başvuru tarihi ise 22 Ocak 2018 tarihinde son bulacak. Kazanan adaylar Ankara ilinde görev alacak.

Veteriner Hekim Ne Kadar maaş alır?

Veteriner maaşları 2018 yılında özel sektörde ve kamuda çalışan  farklıklar bulunuyor. Özel sektör veterinerlerinin maaşları 2500 tl ücretten başlıyor ve 6 bin Tl ye kadar çıkabilmektedir.

Paylaşın