6 sene önce
6 sene önce

Kızılay Perosonel Alımına Başvur Şartları Neler?

Kızılay personel alımı 2017, Farklı unvanlarda personel alım yapacak olan Kızılay personel alım duyurusu yayımlandı mı ? Kızılay personel alacak mı? Kızılay ne kadar personel alacak? Kızılay personel alım başvurular nereye yapılacak işte detaylar..

Hangi illerde personel alınacak.

Türk Kızılay’ında görev yapmak isteyen adayların takip ettiği alımlardan Türk Kızılay’ı personel alım ilanları yayımlanmaya başlandı. Farklı unvanlarda alım yapacak olan Kızılay Alım yapacağı illerde belli oldu. Buna göre  Ankara, Mersin, Adana ve İzmir, İstanbul (Avrupa), Şanlıurfa, Kilis illerinde görev yapacak personel alınacak.

Kızılay’a hangi Unvanlarda alınacak.

Kurumun resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan alım ilanı ile farklı unvanlarda personel alınacak. Personel alı Toplum merkezi yöneticisi tercüman Kabul ve Barınma ile Geri Gönderme Merkezleri İşletimi Birimi Birim Yöneticisi unvanlarında görev alacak.

Başvurular ne zaman başlayacak?

Kariyer kurumlardan bir tanesi olan Kızılay personel alım ilanlarını Kızılay kariyer İnternet sitesi üzerinden alacak. Tercüman unvanındaki personel alımına en az lise mezun ve ileri seviye Arapça konuşabilen personel alınacak. Toplum merkezi yönetici içi en az lisans mezunu şartı bulunuyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar kariyer Kızılay İnternet sitesi üzerinden başvuru yapabilecek. Başvuruların son tarihi ise bulunmuyor.

Paylaşın